KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Karısını önce dövdü sonra vurdu
Karısını önce dövdü sonra vurdu
Güncel
24 Aralık 2012 Pazartesi 11:13
  • 3274
  • 6

Karısını önce dövdü sonra vurdu

Kadına yönelik şiddetin son örneği Çayırova’da yaşandı. Şenol G. isimli koca eşini önce dövdü sonra kuru sıkı tabanca ile ateş etti. Saldırgan koca polis tarafından gözaltına alınırken yaralı kadın ise hastanede tedavi altına alındı

Çayırova`da meydana gelen olay bir kez daha kadına şiddetin boyutlarını gözler önüne serdi. Çıkan tartışma sonrası eşini öldüresiye döven Şenol G. daha sonra kuru sıkı tabanca ile ateş ederek öldürmeye çalıştı.

 
ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI
Edinilen bilgilere göre,  Çayırova Atatürk mahallesinde yaşayan Şenol. G (57 ) ile eşi Selver G.(60) aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Şenol G. eşini tekme ve tokatlarla dövdü. Ancak hırsı geçmeyen saldırgan koca ruhsatsız olarak bulundurduğu kurusıkı tabanca ile eşi Selver G`nin önce baldırına ateş etti. Hızını alamayan Şenol G. kuru sıkı tabanca ile bu kez eşinin boğazına ateş ederek öldürmeye çalıştı.
 

GÖZALTINA ALINDI
Komşularının 155 polis imdadı aramalarından sonra olay yerine kısa sürede gelen Çayırova polis ekipleri eşini döven ve silahla yaralayan Şenol G.(57) yakaladılar.  Yerde yaralı olan kadını gören polisler, olay yerine 112 acil ambulans çağırdı. Polis ve 112  acil servis  ekipleri tarafından yaralı kadın Selver G . Gebze Fatih Devlet Hastanesine tedavi için götürüldü. Polis olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ