KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
KARSAD’dan mangallı yeni yıl kutlaması
KARSAD’dan mangallı yeni yıl kutlaması
Güncel
30 Aralık 2010 Perşembe 12:51
  • 1159
  • 0

KARSAD’dan mangallı yeni yıl kutlaması

KARSAD yönetici ve üyeleri, yılbaşını düzenledikleri mangal partisiyle kutladı. Etkinliğe Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da katıldı

Karamürsel Sualtı Sporları Derneği (KARSAD) yılbaşını mangal partisiyle kutladı. Derneğin bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte, davetliler canlı müzik eşliğinde dans ederek eğlendi. Ardından ‘Noel Baba` tarafından hediyelerini alan davetliler unutulmaz bir yılbaşı yaşadı. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım`ın da katıldığı yeni yıl partisinde öğrenciler başkana sevgi gösterisinde bulundu. Başkan Yıldırım, güzel bir etkinlik gerçekleştirildiğini belirterek, herkesin yeni yılını kutladı.

ÖĞRENCİLER İLGİ GÖSTERDİ
KARSAD Başkanı Zeki Şirinoğlu ise etkinliklerine katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Derneğin bahçesinde gerçekleştirilen yeni yıl kutlama partisine belediye başkanı İsmail Yıldırım`ın yanı sıra, Özel Sevinç Annem Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Sağlık Meslek Lisesi İzci Kulübü öğrencileri, Necdet Calp İlköğretim Okulu Fotoğrafçılık Kulübü ve Su Sporları Kulübü öğrencileri ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cafer Şahingöz katıldı.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ