KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe Belediyesi’nin Kültür Müdürü’ne ne oldu?
Kartepe Belediyesi’nin Kültür Müdürü’ne ne oldu?
Güncel
09 Kasım 2009 Pazartesi 16:29
  • 3107
  • 31

Kartepe Belediyesi’nin Kültür Müdürü’ne ne oldu?

29 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde AKP’den Kartepe Belediye Başkanı seçilen Şükrü Karabalık kadrosunu oluşturmak için pek çok yerden eleman getirdi belediyeye.

Bunlardan birisi de İrfan Koç`tu.
İstanbul`dan getirilen, Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü yapılan İrfan Koç`la bir yıllık sözleşme imzalanmıştı.
İrfan Koç`un, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü`ne getirildiğini Kartepe Belediyesi bütün kamuoyuna ve basına haber vererek duyurmuştu.
Fakat şu anda Kartepe Belediyesi`nin Kültür ve Sosyal İşler Müdürü yok.
Evet, yanlış duymadınız..!
Bir yıllık sözleşme yapılarak İstanbul`dan Kartepe Belediyesi`ne getirilen İrfan Koç şu anda ortalıklarda yok ve Kartepe Belediyesi`nin resmi internet sitesinde de Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak gözükmüyor, yer almıyor.
İrfan Koç`un yerine internet sitesinde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü`nün olduğu yerde koordinatör olarak Yalçın Öçbe`nin ismi var.
Aldığımız duyumlara göre Şükrü Karabalık ile İrfan Koç`un arasında ipler daha altı ay olmadan kopmuş ve görevine son verilmiş.
Fakat Kartepe Belediyesi, İrfan Koç`la bir yıllık sözleşme imzaladığı için İrfan Koç da ‘Ben bir yıllık sözleşme imzaladım. Maaşımı da bir yıl boyunca tıkır tıkır alırım` demiş ve şimdi işe gelmeden maaşını tıkır tıkır alıyormuş.
Kısacası Kartepe Belediyesi`nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü resmiyette var ama gerçekte yok.
Kağıt üzerinde var olan, ama gerçekte olmayan müdür yerine koordinatörün ismi var.
Ne ilginç değil mi?
Burası Kartepe Belediyesi, burada her şey olur.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ