KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe’de Sanko Makine servisi açıldı
Kartepe’de Sanko Makine servisi açıldı
Güncel
14 Aralık 2012 Cuma 11:08
  • 1157
  • 0

Kartepe’de Sanko Makine servisi açıldı

Sanko Makine, 72. servisini belediye başkanı Şükrü Karabalık ve çok sayıda davetlinin de katılımıyla Kartepe’de açtı

Sanko Makine, 72. servisini hizmete açtı. Kartepe Sanayi Sitesi B Blokta 300 metrekarelik alanda 10 personeliyle 12 yıllık tecrübesini Sanko Makine Yetkili Servisi olarak devam ettirecek olan Hamit İlhan`a ait İlhanlar Makine`nın açılışına Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Sanko Makine Pazarlama ve Ticaret Aş Genel Müdürü Orhan Aydoğan, Sanko Firma yetkilileri, Kartepe Sanayi Sitesi Başkanı Zeki Emengen, sanayi sitesi esnafı ve işletme sahiplerinin dostlarından oluşan kalabalık bir topluluk katıldı.

 
İYİ BİR ORTAKLIK
Törende bir konuşma yapan başkan Karabalık, “İş makinesi alanında Türkiye'nin önemli firması olan Sanko`ya ilçemizde böyle bir yatırım yaptığı için teşekkür ediyoruz. Tesisin sahibi Hamit İlhan, alanında uzman olan bir arkadaşımız. İyi bir ortaklık olmuş. Hayırlı kazançlar diliyorum” dedi. Genel müdür Aydoğan ise, “İş makinesi ülkemizde 2010 yılıyla birlikte iyi bir ivme yakaladı. Bu ivme 2011-2012 yıllarında da artarak devam etti” dedi.
 
KURDELE KESTİLER
“Sanko olarak Gaziantep'te kurduğumuz fabrikamızda yılda 5 bin iş makinesi üretiyoruz ancak üretmek yetmiyor” diyen Aydoğan, “Makinelerimizin kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek amacıyla Servis ağımızı genişletip kalitemizi artırıyoruz. Bu Türkiye genelinde 72. servisimiz. Servislerimizde müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağız” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından açılış kurdelesini başkan Karabalık, müdür Aydoğan ve site başkanı Emengen birlikte kesti. Makine operatörleri, Sanko Makina tarafından üretilen iş makinelerini büyük bir dikkatle inceledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ