KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe’den turizme 50 bin TL’lik yatırım
Kartepe’den turizme 50 bin TL’lik yatırım
Güncel
02 Aralık 2011 Cuma 15:35
  • 1275
  • 0

Kartepe’den turizme 50 bin TL’lik yatırım

Kartepe Belediye Meclisi, kış sporları merkezine giden Maşukiye-Kartepe turizm yolu için İl Özel İdare hesabına 50 bin TL yatıracak

Kartepe Belediye Meclisi aralık ayı olağan toplantısı Şükrü Karabalık başkanlığında gerçekleşti. Meclis üyeleri Hüseyin Bülbül, Engin Çakmak ve Atilla Altınkaya`nın izinli olduğu toplantıda belediye meclis üyeleri gündemde yer alan 11 maddeyi görüşerek karara bağladı. Mecliste, görevde yükselme sınavında başarılı olan belediye memurlarından Zeki Akdemir`in destek hizmetler müdürü, Gülsen Akpınar`ın da teftiş kurulu müdürü olarak atanması da görüşüldü.
 

GELİR TARİFESİ ONAYLANDI
Mali hizmetler müdürlüğünün ‘2012 Mali Yılı Gelir Tarifesi`yle ilgili plan bütçe ve tarifeler komisyonu raporu komisyondan geldiği şekilde oy birliğiyle kabul edildi. Mal müdürlüğünün amme alacaklarını tahsiliyle ilgili komisyona belediyeden üye seçilmesi konusundaki teklif yazısı doğrultusunda Tacettin Akyol, üye olarak seçildi. İmar ve şehircilik müdürlüğünden gelen yazıların da ilgili komisyonlara havalesi kabul edildi.
 

ŞEBEKE VE AYDINLATMA
Turizm açısından büyük önem arz eden Kartepe Kış Spor Merkezi`ne giden Maşukiye-Kartepe turizm yolunun 11.8 kilometresine elektrik şebekesi döşenmesi ve yol aydınlatmasının yapılması işine katkı sağlamak amacıyla Kocaeli İl Özel İdaresi hesabına 50 Bin TL`nin aktarılması da mecliste görüşüldü. Gündem maddesi, meclis üyelerinin de onayıyla kabul edildi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ