Kaz gecesinde 1500 kişi BİR ARAYA GELDİ
Kaz gecesinde 1500 kişi BİR ARAYA GELDİ
Güncel
Nabi Yazıcı
17 Şubat 2018 Cumartesi 14:56
  • 765
  • 0

Kaz gecesinde 1500 kişi BİR ARAYA GELDİ

Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı tarafından düzenlenen Kaz Gecesi’nde protokol ve davetliler Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Düğün Salonu’nu doldurdu. Kalabalık salonu doldururken, siyasi partilerin de bir araya gelmesi ve geceye ilgi göstermesi sevindirici oldu.

Vakıf tarafından düzenlenen geceye Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Fatma Kaplan Hürriyet, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü yöneticileri, oda başkanları, daire müdürleri, muhtarlar, iş adamları, sanayiciler, esnaflar, sanatçılar ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda; Kur-an'ı Kerim tilavetinde de bulunuldu.

 

Daha sonra programın açılış konuşmasını; Vakıf Başkanı Mehmet Irak gerçekleştirdi.  Birlik ve beraberlik mesajı veren Mehmet Irak, bu güne kadar vakıf olarak Türkiye'de ilkleri yaptıklarını vurguladı.  Irak, kendisini bu günlere getiren hayallerinin olduğun u da belirttiği konuşmasında, yaptıkları hizmetlerle herkese güzel örnek oluşturduklarını belirten Irak, tarih, tarih yazanlarla yaşanabileceğini söyledi. Programda; programa katkı sağlayan, destek veren, Vakfın etkinliklerine katkı sağlayan kişi ve kurumlara da plaket takdimi yapıldı.

 

Protokol konuşmaların yapıldığı etkinlikte; halk ozanları milli ve manevi değerleri içeren türküleri konuklar için seslendirdi.  Programın adına uygun olarak, programa katılan konuklara kaz eti ve pilav ikramında bulunuldu.  Programa gösterilen yoğun ilgi, vakıf yöneticilerini bir hayli memnun etti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ