KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7668 TL
  • 6.3933 TL
  • 7.0011 TL
Kocaeli Zirve
Derince Belediyesi Kardeşimspor'u ağırlayacak
Derince Belediyesi Kardeşimspor'u ağırlayacak
Salon Sporları
15 Nisan 2010 Perşembe 16:42
  • 2051
  • 0

Derince Belediyesi Kardeşimspor'u ağırlayacak

Korunmaya muhtaç, risk grubu altındaki çocukları topluma kazandırmak için yürütülen ''Beni de kazan'' projesine Derince Belediyesinden destek geldi.

Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, üzerlerine düşen görevi sonuna kadar yapmaya hazır olduklarını belirtirken, bu çocuklar hepimizin, Derince Belediyesi olarak onların her zaman destekçisiyiz” dedi.

FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNULDU
Korunmaya muhtaç risk grubundaki çocukları topluma kazandırılması amacıyla toplum destekli Polis müdürlüğü ve Sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumu tarafından ortak organize edilen “Beni de Kazan” projesi tüm hızıyla sürüyor. Bu formattaki toplam 50`den fazla genç için başlatılan kampanyaya gerek Belediyeler, gerekse sivil toplum örgütleri destek vermeye devam ediyor. Bu arada “Beni de kazanın” projesine bir destek de Derince Belediyesinden geldi. Organizasyon, proje yetkilileri önceki gün Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar ile makamında bir araya gelerek, konu ile ilgili fikir alışverişinde bulunup destek istediler.

KARDEŞİMSPOR İLE 27`İNCİ MAÇ
Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar ile görüşmeye Toplum destekli Polis 4. sınıf emniyet müdürü Dr. Çetin Gümüş, proje mimarı Teknik Direktör Yusuf Uzuner ile Polis Memuru Murat Şahinli geldi. Görüşmede proje sorumluları Başkan Aziz Alemdar`a bilgi verirken, şu ana kadar organizasyon kapsamında çeşitli kurumlarla destek amaçlı toplam 26 maç yapıldığını belirttiler. Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar ise bir sonraki maçı kendileri ile Derince Belediyespor tesislerinde yapabileceklerini, maç sonrası ise çocuklarla Derince Harikalar sahilinde gezip, yemek yiyip ve sohbet edebileceklerini belirtti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ