KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kemalettin Kibar, toprağa verildi
Kemalettin Kibar, toprağa verildi
Güncel
25 Kasım 2010 Perşembe 14:19
  • 4575
  • 2

Kemalettin Kibar, toprağa verildi

İlimizin tanınmış simalarından biri olan ve çete suçlamasıyla halen Kandıra F Tipi Cezaevi’nde yatan Savaş Kibar’ın babası Kemalettin Kibar toprağa verildi

İlimizin tanınmış simalarından olan ve halen Kandıra F Tipi Cezaevi`nde tutuklu bulunan Savaş Kibar ile Balıkçılar Pazarı karşısında faaliyet gösteren Adress Bar`ın sahibi Yaşar Kibar`ın babaları olan Kemalettin Kibar toprağa verildi. Uzunçiftlik Emek Evler Mahallesi`nde ikamet eden (84) Kemalettin Kibar yaşlılığa bağlı solunum yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü İstanbul Tuzla`daki bir özel hastanede yaşamını yitirmişti. 4 çocuk babası olan Kemalettin Kibar için Uzunçiftlik Emek Evler Camii`nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı.
 

KATILIM YOĞUN OLDU
Kibar`ın cenaze merasimine Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, eski Derbent Belediye Başkanı Zafer Arat, eski Uzunçiftlik Belediye Başkanı Yaşar Sönmez, eski Eşme Belediye Başkanı Şaban Özer, CHP İzmit İlçe Başkanı Ömer Hazer, İzmit Belediye Meclis Üyesi Adnan Uysal, Kocaelispor eski Başkanı Serhan Gürhan ve yakınları katıldı. Öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kemalettin Kibar`ın cenazesi, Eşme Mezarlığı`nda toprağa verildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ