KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kendini ‘elit’ hissedenler Elit İşkembe’de buluşuyor
Kendini ‘elit’ hissedenler Elit İşkembe’de buluşuyor
Güncel
14 Aralık 2011 Çarşamba 11:07
  • 1648
  • 0

Kendini ‘elit’ hissedenler Elit İşkembe’de buluşuyor

Körfez’de 7 yıldır faaliyet gösteren Elit İşkembe Salonu, hizmette sınır tanımıyor. Kendini elit hissedenlerin mekanı olan Elit İşkembe Salonu’nda aradığınız her tadı bulacaksınız

Körfez`in vazgeçilmez tatlarından biri olan Elit İşkembe Salonu, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet vermeyi sürdürüyor. Yarımca`daki Barrio Kafe`nin de sahibi olan Körfez Avcılar Derneği eski Başkanı, iş adamı Kamil Şener`e ait olan Elit İşkembe, 2005 yılından beri Körfez halkının damak tadına hitap ederken, kaliteden de ödün vermiyor. Elit İşkembe, adı gibi çevreye zarar vermeden, müşterilerinin istekleri doğrultusunda çok elit bir hizmet sunuyor.

 

 

FARKLI TATLAR
Körfez Yeniyalı Mahallesi Hızır Reis Sokak No:30 adresinde hizmet veren Elit İşkembe Salonu`nda farklı damak tatlarına uygun lezzetler bulmak da mümkün. Sulu yemek çeşitlerinden; işkembe, tuzlama, damar, kelle paça, mercimek, ezogelin, beyin, kelle söğüş bulmak mümkün. Ayrıca, güzel bir yemeğin ardından en güzel tatlılarla ağzınızı da tatlandıracaksınız. Tatlı menüsü de sınırsız olan Elit İşkembe`de; ekmek kadayıfı, tel kadayıf, kemal paşa, sütlaç, atom yiyebilirsiniz.

 

 

MÜŞTERİ ODAKLI
Öte yandan işkembe sevmeyenler içinde; sac kavurma, sac köfte, Arnavut ciğeri gibi değişik tatlar bulmakta mümkün.
İşletme müdürü Ramazan Koçak, personel gelişimine önem verdiklerini, hijyenik ortamda lezzetli ve güvenilir hizmet sunduklarını kaydetti. Müşterilerin istek ve şikayetlerini de değerlendirdiklerini söyleyen Koçak, “Çevreye zarar vermeden, müşteri odaklı çalışıyoruz” dedi. Elit İşkembe Salonu`na 0 262 526 00 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ