KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Kent Bayramlaşması 2. gün yapılacak
Kent Bayramlaşması 2. gün yapılacak
Güncel
16 Kasım 2010 Salı 10:03
  • 1287
  • 1

Kent Bayramlaşması 2. gün yapılacak

Geleneksel hale gelen Kent Bayramlaşması bu yıl da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapılacak

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Kent Konseyi, Kocaeli Sivil İnisiyatif Platformu ile Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri Platformu`nun birlikte organize ettiği 14. Kent Bayramlaşması bu yıl yine Kurban Bayramı`nın 2. günü Yunus Emre Kültür Merkezi`nde (Dolphin) gerçekleştirilecek. Saat 13.00`te başlayacak programa isteyen herkes katılabilecek.
 

ETLİ PİLAV VE PİŞMANİYE
Kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri, dernekler ve halkın bir araya geleceği bayramlaşma programında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi pişmaniye ve etli pilav ikramında bulunacak. Kent Bayramlaşması`na bu yıl da ilginin büyük olacağı tahmin ediliyor.

 

BAŞKANDAN DAVET VAR
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yayınladığı mesajda tüm halkı Kent Bayramlaşması`na davet etti. Karaosmanoğlu, “Valilik, Büyükşehir Belediyesi, sivil toplum kuruluşları, siyasi partilerin katılacağı bayramlaşma programına bütün hemşehrilerimi bekliyorum. Allah, hep birlikte nice bayramlar görmeyi ve hepimize iki cihanda yüz aklığı nasip etsin” dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ