KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Kent Merkezinde Alışverişi GELİŞTİRME TOPLANTISI
Kent Merkezinde Alışverişi GELİŞTİRME TOPLANTISI
Güncel
24 Kasım 2017 Cuma 16:54
  • 1029
  • 1

Kent Merkezinde Alışverişi GELİŞTİRME TOPLANTISI

Kocaeli Ticaret Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni yıl öncesi İzmit Kent Merkezinde  ticareti ve alışverişi geliştirecek düşünce ve önerilerin masaya yatırıldığı toplantı düzenledi.

KOTO Başkanı Necmi Bulut’un yanı sıra Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Yılmaz, Mehmet Akif Şen, Hasan Kanca, Mikail Kayacı , Meclis Üyeleri Murat Barış, İsmail Uslu, Okan Oktay, 21 Komite üyeleri Hüseyin Çoban, Ali Osman Aykan ve Barbaros Oktay ile Kuyumcular Derneği Başkan Ali Koç’un katıldığı toplantıda İzmit Kent Merkezi alışveriş ve ticaretin geliştirmesi için düşünce öneriler ayrıntılı olarak ele alındı.

 

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ziyaretlerinde ‘ İzmit Merkezinde Yılbaşı öncesinde alışverişi ve ticareti artıracak aktivetelerle ilgili proje ve çalışmalara destek verileceği sözünü aldıklarını belirterek, ‘ İzmit Kent Merkezide ticaret yapan Meslek Komitesi üyelerimiz ve STK Temsilcileriyle, ‘Neler yapılabilir’ konusunu ele alıyoruz. Amacımız kısa vadede kent merkezi esnaflarımıza

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ