KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Kikirik ve Hopdedik minikleri eğlendirdi
Kikirik ve Hopdedik minikleri eğlendirdi
Güncel
21 Aralık 2012 Cuma 11:13
  • 1165
  • 0

Kikirik ve Hopdedik minikleri eğlendirdi

Çayırova Belediyesi tarafından sürdürülen kültür sanat etkinlikleri kapsamında sahnelenen ‘Kikirik İle Hopdedik’ isimli çocuk oyunu, minikleri eğlendirdi

Çayırova Belediyesi tarafından sürdürülen kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen tiyatro günleri ilçe genelindeki tüm okul ve öğrencileri kapsayacak şekilde devam ediyor. Tiyatro günlerinin bu haftaki oyunu  ise ‘Kikirik ile Hopdedik` oldu. Özellikle çocuklara yönelik olarak hazırlanan eğitici ve öğretici oyunların sergilendiği tiyatroların bir yenisi olan ‘Kikirik ile Hopdedik`, belediye kültür salonunda iki seans olarak sergilendi.

 
OKUL TİYATRO GÜNLERİ
Kültür salonunda düzenlenen tiyatroların yanı sıra okullarda de gerçekleştirilen sahne etkinlikleri Şekerpınar ve Cumhuriyet Mahalleleri`nde devam etti. Çayırova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Şekerpınar Temsilciliği tarafından organize edilen okullarda tiyatro günleri kapsamında, Cumhuriyet Mahallesi`ndeki Hanife Soykan ve Hasan Tahsin İlkokulları`nda ikişer seans olarak gösterime sunulan ‘Anladın mı İbiş?` isimli çocuk komedi oyunuyla da öğrenciler eğlenceli dakikalar yaşadı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ