KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kılıç, Rizeliler’in kahvaltısındaydı
Kılıç, Rizeliler’in kahvaltısındaydı
Güncel
03 Aralık 2011 Cumartesi 13:50
  • 937
  • 0

Kılıç, Rizeliler’in kahvaltısındaydı

İl Genel Meclisi Başkanı Fahim Kılıç, Kocaeli Rizeliler Derneği’nin kahvaltısına konuk oldu ve çalışmalar hakkında bilgi verdi

Kocaeli Rizeliler Derneği tarafından iki haftada bir gerçekleştirilen kahvaltının konuğu, İl Genel Meclis Başkanı Fahim Kılıç oldu. Dernek başkanı Osman Çakır`ın ev sahipliği yaptığı kahvaltıya, İl Genel Meclisi Üyesi Muhammet Karaosmanoğlu ve İl Özel İdaresi Daire Müdürü Murat Ustaoğlu da katıldı. Çakır “Bir sonraki kahvaltımızın konuğu ise bir aksilik çıkmazsa Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu olacaktır” dedi.
 

PARANIN DAĞILIMI
Ardından söz alan Kılıç, “Burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Kahvaltı yöresel değil ama yine de birlikte olmak mutluluk vericiBizler İl Özel İdare bütçesinin kullanım alanlarını belirliyoruz. Eğitim, sağlık, spor gibi konularda paranın Kocaeli`deki dağıtımını yapmakla görevliyiz. Bizim icra konularıyla çok fazla ilgili bir yapımız yok. Meclis 56 kişiden oluşmaktadır. Mecliste konuşarak ve anlaşarak dağılımları yapmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ