KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
KİM, ilimizdeki 5. şubesini açtı
KİM, ilimizdeki 5. şubesini açtı
Güncel
28 Aralık 2010 Salı 17:05
  • 1118
  • 1

KİM, ilimizdeki 5. şubesini açtı

KİM Marketler Zinciri ilimizdeki 5. şubesini görkemli bir törenle hizmete açtı. Törene katılan vatandaşlar alışveriş yapmak için sıraya girdi

KİM Marketler Zinciri Türkiye`de 53., Kocaeli`de ise 5. şubesini görkemli bir törenle İnönü Caddesi Akçakoca Mahallesi`nde hizmete açtı. Törene; Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, KİM Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, yönetim kurulu üyesi kardeşleri; Engin ve Ercan Ersan, KİM Genel Müdürü Hamit Akçay, Akçakoca KİM Mağaza Müdürü İsmail Kır ve çok sayıda vatandaş katıldı. KİM Marketler Zinciri`nin ilimizdeki 6. şubesini ise ocak ayında Yarımca`da açacağı bildirildi.

ŞEKER: FAZLA YEMEYİN

30 personelin çalışacağı KİM Akçakoca Şubesi`nin açılışına katılan vatandaşlar alışveriş için sıraya girerken, törende kısa bir konuşma yapan İlyas Şeker, az yemek yenilmesi telkininde bulundu. Şeker, “Kocaeli artık değişiyor. Eskiden insanlar İstanbul`a giderdi. Artık Kocaeli`de de sosyal donatılar var. Sizlere iyi alışverişler diliyorum ama müşteriler fazla yemek yemesin, kilo almasın. Kilo sağlığa zararlı” dedi. Konuşmaların ardından mağazanın açılış kurdelesi kesildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ