KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Kimya mühendisleri KYÖD’de buluştu
Kimya mühendisleri KYÖD’de buluştu
Güncel
14 Kasım 2009 Cumartesi 14:29
  • 968
  • 0

Kimya mühendisleri KYÖD’de buluştu

TMMOB’a bağlı KimyaMühendisleri Odası 2. Geleneksel dayanışma yemeğini KYÖD’de gerçekleştirdi. Yemekte eski üyelere plaket verildi

Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi gelenekselleştirdiği 2. dayanışma yemeğini önceki akşam KYÖD`de gerçekleştirdi. 72 mühendisin katıldığı yemekte, 25 yıl ya da üstü odaya üyelikleri bulunanlara plaket verildi. 1954 yılında kurulan Kimya Mühendisleri Odası`nın yemeğinde açılış konuşması yapan Kocaeli Şube Başkanı Halim Karabekir, “Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin önem verdiği bir etkinliği, sizlerle yaşamanın ve bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.
 

ÇYDD`YE BAĞIŞ
Odanın tarihi hakkında da bilgi veren Karabekir konuşmasının devamında, “Kimya Mühendisleri Odası`na, Türkiye ölçeğinde bakarsak, 55 yıllık bir kurumun üyesi olduğumuzu görüyoruz. Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği içinde yer alan, 23 odanın en eskileri, ilkleri arasındayız” dedi. Gecede ayrıca Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği`nin burs verdiği öğrencilere katkı sağlamak için tişört satıldı. Elde edilen gelirin tamamı, burs olarak ÇYDD`ye aktarılacak. 
Koray ZÖNGÜR

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ