KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Kirazlıyalı çay bahçesi hizmete başladı
Kirazlıyalı çay bahçesi hizmete başladı
Güncel
Nabi Yazıcı
15 Haziran 2019 Cumartesi 15:51
  • 1745
  • 0

Kirazlıyalı çay bahçesi hizmete başladı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan tarafından Kirazlıyalı sahilde yapılan incelemeler sonrasında hizmete başlatılacağı söylenen belediye çay bahçesi vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Uzun zamandır kapalı olan ve yalnızca belirli dönemlerde kullanılan belediyeye ait Kirazlıyalı Sahil Çay Bahçesi, yapılan düzenleme sonrasında personel verilerek çalışmaya başladı.

Sıcak yaz aylarında sahili kullanarak temiz hava almayı amaçlayan vatandaşlar, uygulamadan memnun olduklarını belirterek, bu güne kadar talep etmelerine rağmen çay bahçesinin kapalı kaldığını söylediler.

Körfez’de Yaz Öncesi Sahillere Bakım

Körfez Belediyesi ekipleri Kirazlıyalı sahilinde temizlik ve bakım onarım çalışması başlattı. Yaz aylarında insanların rahatça vakit geçirmesi adına bölge elden geçirildi.

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sahil bölgelerindeki yaşam alanlarını elden geçirerek daha kullanışlı hale getiriyor. Yaz ayları öncesinde başlatılan çalışma kapsamında Kirazlıyalı sahilinde hem bakım hem de temizlik çalışması gerçekleştirildi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri alan içerisinde yer alan bölgedeki oyun grupları ve oturma gruplarının bakım ve onarımlarını gerçekleştirerek daha kullanışlı hale getirdi.

TAZYİKLİ SUYLA YIKANDI

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de bölgede geniş çaplı bir çalışma başlattı. Sahil bölgesindeki alan ve park içerisindeki yürüyüş yolları tazyikli suyla yıkanarak daha temiz hale getirildi. Körfez Belediyesi yetkilileri, çalışmanın tüm park ve sahil kısmındaki alanlarda yürütüleceğini belirterek, “Vatandaşlarımızın da temizlik ve park içerisindeki yaşam alanlarının daha kullanışlı halde kalması için duyarlı olmasını talep ediyorum” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ