KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Kırık parmakla atışlara katıldı
Kırık parmakla atışlara katıldı
Güncel
Nabi Yazıcı
24 Haziran 2019 Pazartesi 16:17
  • 1802
  • 0

Kırık parmakla atışlara katıldı

Körfez’in tanınan ve sevilen simalarından olan Eczacı Caner Göçmez, hafta sonunda düzenlenen atış şenliklerine ayağı alçılı olarak katıldı.

Caner Göçmez, Pazar günü yapılan ve Körfez Avcılar Derneği tarafından organize edilen atış yarışlarına katıldı. Ayağı alçıda olduğu için bir arkadaşı tarafından Sevindikli Atış Poligonuna götürülen Caner Göçmez, burada tüfek ve tabanca ile atışlar yaptı. Ayağı alçıda olmasına rağmen etkinliklerden uzak kalamayan Caner Göçmez, poligonda da yaptığı espirilerle avcılar ve konukları güldürerek, neşe saçtı.

 

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ