KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kış konseri yürekleri ısıttı
Kış konseri yürekleri ısıttı
Güncel
27 Aralık 2012 Perşembe 12:55
  • 1275
  • 0

Kış konseri yürekleri ısıttı

Karamürsel Belediyesi Kültür Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu’nun Kış Konseri dileyicileri mest etti

Karamürsel Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu tarafından kış konseri düzenlendi. Belediyenin kültür merkezinde gerçekleştirilen konserde birbirinden güzel halk müziği eserleri seslendirildi.

Yılmaz Vonal önderliğinde 32 kişilik koro ekibi salonu dolduran davetlilere keyifli anlar yaşattı. Sololarda ise Uğur Berber, Sahranur Ayhan, Şirin Bıyıklıoğlu, Medine Aktaş, Yasemin Demirkürek, Şener Sevencan ve Seher Aktaş seslendirdikleri eserlerle büyük beğeni topladı. 
 
YOĞUN KATILIM
Konserin ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Türk Halk Müziği Korosu Şefi Yılmaz Vonal`a çiçek ve plaket takdim etti. Yine 10 yıldır başarıyla çalışan Kerem Vonal, Eyüp Vesek ve Osman Demir de plaketle ödüllendirildi. Konsere başkan Yıldırım`ın yanısıra, başkan yardımcısı Haluk Özarslan, İlçe Jandarma Komutanı Sadık Çetin, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Yazıcı, SGK İlçe Müdürü Bilal Ahmet Ersan, Sağlık Grup Başkanı Ferhan Uğurlu, Adliye Yazı İşleri Müdürü İzzet Bilgen ve davetliler katıldı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ