KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
KİSGDER’de Gökburun’a güvenoyu
KİSGDER’de Gökburun’a güvenoyu
Güncel
Aktan Uslu
03 Temmuz 2019 Çarşamba 17:22
  • 1243
  • 0

KİSGDER’de Gökburun’a güvenoyu

Kocaeli İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği’nin ilk olağan kongresinde başkanlığa, derneğin kurucu başkanı Abbas Musa Gökburun seçildi

Kocaeli İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği (KİSGDER) ilk kongresini gerçekleştirdi. Gebze Sivil Toplum merkezinde gerçekleştirilen kongrede tek aday olan mevcut başkan Abbas Musa Gökburun yeniden başkanlığa seçildi.

SAYGI DURUŞU

Açılışı konuşmasını divanı yöneten Serhat Yavuz yaparak tüm katılımcıları Soma ve tüm iş kazalarında hayatını kaybedenler için saygı duruşuna davet etti. İstiklal Marşı’nın ardından KİSGDER Başkanvekili İsmail Benli tarafından sunulan faaliyet raporu üyeler tarafından ibra edildi.Ardından başkan yardımcısı Ahmet Uysal tarafından derneğin gelecek dönemde yapacağı projeler hakkında bilgiler verildi.

Özellikle Güvenli Okul ve Güvenli Ev projeleri ile adından sıkça söz ettiren KİSGDER’in kuruluşundan bu yana 6 ay geçmesine rağmen birçok projeye imza atması üyeler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yeni yönetimde yer alan işyeri hekimi Dr. Sebahattin Kara tarafından meslek hastalıkları ile ilgili kısa bir sunum yapılarak üyeler bilgilendirildi.

VAHİM TABLO       

Başkan Abbas Musa Gökburun Kocaeli’nin iş kazaları ve meslek hastalıkları ile anılmasının ve Türkiye’de iş kazalarında üçüncü meslek hastalıklarında ikinci sırada olmasının vahim bir tablo olduğunu ifade etti. Afetlere hazır olmak adına Kocaeli’nde deprem, yangın ve iş güvenliği gibi birçok eğitim düzenleyeceklerini ifade etti.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ