KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Kitche mutfak kalitesi kazandırır
Kitche mutfak kalitesi kazandırır
Güncel
07 Aralık 2011 Çarşamba 11:24
  • 2164
  • 1

Kitche mutfak kalitesi kazandırır

Kalitesiyle ve tasarım ürünleriyle fark edilen Kitche Mutfak her geçen gün daha fazla önem kazanan kaliteli firmalar arasında yerini alıyor.

Modern üstün kaliteli ürünler, fark yaratan müşteri anlayışı ile geleceğin mutfaklarını üreten Kitche mutfağın bugünlere gelmesini ve markalaşmasını sağlayan dedesinden, babasından aldığı bayrağı büyük bir kararlılıkla yukarılara taşıma anlayışında olan Yahya Çuhadaroğlu 12 yıldır bu sektörün içinde önemli çalışmaları ile göz dolduruyor. Yahya Çuhadaroğlu, kız kardeşi Yeliz Çuhadaroğlu ile birlikte 5 yıl önce markalaştırdığı ve gerek gelişen teknoloji ve çağın ötesinde uygulamalarıyla emsallerinin birkaç adım önüne geçmeyi başarmış.
 

TÜM ÜRÜNLER HAFELE
Marka tescili ve kalite belgesi de bulunan  Kitche Mutfak KOSGEB`in ( Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) “A” sınıfı üyesi olmasıyla da fark yaratıyor. Tecrübeli firma ahşap kaplama, akrilik, highgloss, pvc kaplama, mobilya tezgahlarda çimstone, corian, granit, ithal laminant ve tezgart kullanımıyla da fark ediliyor. Tüm kullanılan aksesuarlar ise dünyaca ünlü alman devi HAFELE. Ayrıca özel imalatlarda tasarım banyo dolapları, televizyon üniteleri, giyinme odaları, ray dolap sistemleri üretimi de mevcut. 
 

BİR ÇOK KENTTE KALİTELİ TASARIMLAR
Kentimizin dev firması Kitche mutfağın ana kadrosunda 30-35 civarında da sigortalı çalışanı bulunmasının yanı sıra, ekip ruhuyla bir aile gibi çalışan Kitche mutfağın çalışanlarının hepsi kalifiye eleman olması da bire artı.  Birçok büyük firmaya yürüttükleri başarılı işler var. Kitche Mutfak, İstanbul, Bursa, Ankara`nın yanı sıra Kocaeli`nde Akçakent, Yeniköy, Panorama kent gibi önemli projelere de  imzasını atmışi durumda. Teknolojiye ve yeniliğe her zaman önem veren Kitche mutfağı sürekli güncellenen http://www.kitche.com.tr/adresinden`de takip edebilirsiniz.


YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ