KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kızılkaya’dan balık ziyafeti
Kızılkaya’dan balık ziyafeti
Güncel
05 Kasım 2010 Cuma 15:16
  • 1552
  • 1

Kızılkaya’dan balık ziyafeti

Körfez’de faaliyet gösteren Kızılkaya Lezzet Dünyası’nın sahibi Arif Kızılkaya, il ve ilçe protokolü ile dostlarına balık ziyafeti çekti

Körfez`in tanınmış iş adamlarından Kızılkaya Lezzet Dünyası`nın sahibi Arif Kızılkaya, il ve ilçe protokolü ile dostlarına balık ziyafeti çekti. Kızılkaya Lezzet Dünyası`nda gerçekleştirilen yemeğe İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Körfez İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Zenginerler, Körfez Taşköprülüler Derneği Başkanı Öznur Gökkaya, Körfez Karadenizliler Derneği Başkanı Hasan Yazıcı, Körfez Şoförler Odası Başkanı Ali Karadeniz, Güney Mahallesi Muhtarı Yakup Koçber, Körfez Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ali Akova ve KTO Meclis Üyesi Vahit Eryılmaz katıldı.
 

KATILIM YOĞUNDU
DP eski GİK Üyeleri Orhan Bozkurt, Fahrettin Fırat, Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nihat Gökbayrak, Muhasebeci Hamit Akbulut, Yarpaş Genel Müdürü İsmail Baran, iş adamları Miktat Özpınar, Hulusi Özpınar, Nuri Tabanlı, Ahmet Önal, Ömer Sönmez, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Göktürk ve çok sayıda davetli verilen ziyafette hazır bulundu. Konuklarını kapıda karşılayan Arif Kızılkaya, menüde konuklarına balık çorbası, salata, balık ve helva ikram etti. Kızılkaya Lezzet Dünyası`nın sahibi Arif Kızılkaya her yıl geleneksel olarak eş ve dostlarını ağırladığını, bu senede balık ikramında bulunduğunu belirterek, amacının sohbet etmek ve kaynaşmak olduğunu belirtti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ