KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Yağma değil izdiham
Yağma değil izdiham
Güncel
03 Nisan 2010 Cumartesi 13:27
  • 5113
  • 0

Yağma değil izdiham

İlk şehir dışı şubesini ilimizde açan Çağrı Market, açılıştan dolayı fiyatlarda indirim yapınca adeta yağma gibi izdiham yaşandı

İstanbul`da 20 şubesi bulunan Çağrı Market, ilk şehir dışı şubesini ilimizde açtı. NCITY Alışveriş Merkezi`nde yapılan açılışta izdiham yaşandı. Mehmet, Ahmet ve Mahmut Kara kardeşlerin sahibi olduğu Çağrı Market`in açılışına aynı zamanda kardeşleri de olan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara katıldı.
 

NEVZAT DOĞAN KATILMADI
1980`li yıllarda İstanbul`un Üsküdar ilçesinin Ünalan Mahallesi`nde 150 metrekare dükkanda ‘Çağrı Gıda` adıyla kurulan ve daha sonra hipermarket olarak hizmet vermeye devam eden Çağrı Market`in İstanbul dışındaki ilk şubesinin açılışına davetli olduğu halde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`ın katılmaması dikkat çekti.
 

50 PERSONEL ÇALIŞACAK
NCİTY içinde yer alan ve toplam 2 bin 300 metrekare alana sahip olan markette 50 personel görev yapacak. Çağrı Market`i diğer marketlerinden ayıran özellikleri hakkında bilgi veren mağaza müdürü İbrahim Turan şöyle konuştu: “İzmit`le birlikte şube sayımızı 21`e yükselttik. Piyasadaki marketlere oranla fiyatlarımız çok düşük ve müşterilerimize sürpriz hediyeler veriyoruz.
 

KAPIYA KADAR BIRAKIYORUZ
Marketimizde iki bin çeşit ürünümüzle hizmet veriyoruz. En önemli özelliğimiz ise müşterimize kapısına kadar bırakıyor olmamız. Yaklaşık bin 500 personelimizle vatandaşlarımıza kaliteyi ucuza sunmaya gayret ediyoruz” şeklinde konuştu. Çağrı Market`in İzmit, Körfez, Derince, Gölcük ve Kartepe`ye servis imkanı bulunuyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ