KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
KO-MEK’te form tutuyorlar
KO-MEK’te form tutuyorlar
Güncel
19 Aralık 2010 Pazar 14:07
  • 1488
  • 0

KO-MEK’te form tutuyorlar

Köseköylü bayanlar KO-MEK’in açtığı step-aerobik kurslarıyla form tutuyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, eğitim, kültür, sanat, spor ve özel ilgi alanlarıyla ilgili Kocaeli halkının taleplerine KO-MEK kurslarıyla cevap veriyor. Bu bağlamda KO-MEK kurslarına da bayanların ilgisi yoğun oluyor. Bayanların en fazla ilgi gösterdiği kursların başında step-aerobik kursları geliyor. Köseköy Necip Fazıl Kısakürek Kurs Merkezi`ndeki aerobik kursuna katılan bayanlar kilolarını muhafaza edip formda kalmayı başarıyor.
 

AEROBİK EĞİTİMİ
Necip Fazıl Kurs Merkezi`nde Sibel Sarı eşliğinde aerobik eğitimi alan kursiyerler, spor yaparken aynı zamanda stres atma fırsatı da buluyor. Müzik eşliğinde yaptıkları spor ve gösteri ile günlük yaşamın sıkıntısından uzaklaşıyor. Bayanların gösterdiği çabadan çok memnun olduğunu belirten kurs öğreticisi Sibel Sarı “Sadece spor yapmıyoruz burada; oyunlar oynuyoruz, birlikte güzel vakit geçiriyoruz” dedi.
 

10 KİLO VERDİ
Arslanbey`den bu kursa katılan Hülya Sarısüleyman, geçtiğimiz yıl da katıldığı kursta 10 kilo verdiğini ve spora devam ettiğini söylüyor. Spor yaparak kendisini daha zinde hissettiğini belirten Sarısüleyman “Sporun her zaman faydalı olduğunu bildiğimiz için bu kursa katıldık” diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ