KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
KO-MEK’ten ‘Aile Eğitimi’ kursu
KO-MEK’ten  ‘Aile Eğitimi’ kursu
Güncel
06 Aralık 2012 Perşembe 12:49
  • 1643
  • 0

KO-MEK’ten ‘Aile Eğitimi’ kursu

KO-MEK, İŞKUR işbirliği çerçevesinde KO-MEK Kandıra Kurs Merkezi’nde ‘3-6 Yaş Aile Eğitimi’ kursu açtı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) İŞKUR ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde farklı branşlarda eğitim vermeye devam ediyor. KO-MEK ve İŞKUR, Kandıra kurs merkezinde ‘3-6 Yaş Aile Eğitimi` kursu açtı. Kursu başarıyla tamamlayanlar özel kreşlerde, anaokullarında ve çocuk bakıcılığı alanında iş bulma imkanı yakalarken, aile ve çocuk ilişkisi adına birçok bilgiyi bu kursta öğrenecek.

 
AİLE VE ÇOCUK İLİŞKİLERİ
Kandıra kurs merkezinde açılan 3-6 Yaş Aile Eğitimi kursu vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Kursa katılanlar çocukların okul öncesi yaşları ve aile eğitimi, çocuğu dinleme ve anlama, çocukta olumlu davranışlar geliştirme, olumsuz davranışları azaltma, çocuğun sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimi, sağlıklı ve dengeli beslenmesi, çocuk ve insan hakları, okul öncesi hazırlık gibi birçok konuda eğitim alacak. 
 
İŞ İMKÂNI SUNUYOR
Kursu başarıyla tamamlayanlar özel kreşlerde, anaokullarında ve çocuk bakıcılığı alanında iş bulma imkanı yakalayabilecek. Bunun yanı sıra, kursiyerler aldıkları eğitimle kendi özel hayatlarında çocuklarıyla doğru iletişim kurabilme tekniklerini öğrenmiş olacak. Kursa katılanlar, kendilerine sunduğu eğitim imkânından dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`na teşekkür etti.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ