KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Koç Holding’den kan bağışına destek
Koç Holding’den kan bağışına destek
Güncel
21 Aralık 2011 Çarşamba 11:42
  • 740
  • 1

Koç Holding’den kan bağışına destek

‘Ülkem İçin Kan Veriyorum’ kampanyasıyla düzenli kan bağışlayıcılığını arttırmayı hedefleyen Koç Holding, Kocaeli’de de kampanyaya destek verdi

Koç Holding`in, kurucusu Vehbi Koç`un ‘Ülkem Varsa Ben de Varım` sözünden yola çıkarak 2006 yılında başlattığı ‘Ülkem için` projesini hayata geçiren Koç Holding, 2010 yılı uygulaması olarak ‘Ülkem İçin Kan Veriyorum` kampanyasını hayata geçirilmişti. Düzenli kan bağışçısı olma alışkanlığını yaymak amacıyla 2011 yılında da Türkiye`de 81 ilde Koç Topluluğu çalışanları ve bayilerinin de desteğiyle kampanya hız kesmeden devam ediyor. Kocaeli ‘Ülkem İçin` elçisi Mesut Baştürk önderliğinde Koç Topluluğu bayileri ve çalışanları da kampanyaya destek veriyor.

 

 

EN BÜYÜK KAMPANYA
Kampanya çerçevesinde, Kocaeli`de 13-14-15 Aralık`ta kan bağışı kampanyası yapıldı. Kocaeli Kızılay Kan Bağışı Merkezi`nde kan bağışı yapan Koç Topluluğu üyeleri, amaçlarının kan bağışının insan hayatı için önemi konusunda farkındalık yaratarak gönüllü, bilinçli ve düzenli kan bağışçısı sayısının arttırılması olduğunu belirtti. Kızılay`ın bu zamana kadar ki en yüksek katılımlı kampanyasına imza atan Koç Ailesi, başta kan bağışı olmak üzere soyal projelerinin artarak devam edeceğini açıkladı.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ