KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli 2019 seçimlerine HAZIR DEĞİL
Kocaeli 2019 seçimlerine HAZIR DEĞİL
Güncel
22 Kasım 2017 Çarşamba 16:01

Kocaeli 2019 seçimlerine HAZIR DEĞİL

AKP Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, partisinin Kocaeli il binasında partililere sorduğu “Kocaeli 2019 seçimlerine hazır mısınız” sorusuna istediği cevabı alamayınca “Kocaeli 2019 seçimlerine hazır falan değil” dedi.

AKP Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Kocaeli’de partisinin il başkanlığında sorduğu “2019 seçimlerine hazır mısınız” sorusuna partililerden istediği cevabı alamayınca soruyu 5 kez tekrarladı. Karacan, Karacan ilk olarak Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.

 

Daha sonra ise, AKP Kocaeli İl Başkanlığı’na gelerek, burada partililerle bir araya geldi. İl Başkanlığı’ndaki toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ı AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan karşıladı.

 

5 KEZ TEKRARLADI

AKP Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan il başkanlığında partililere kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında Karacan, partililere “2019 Mart’ta yapılacak olan seçimlere Kocaeli hazır mı?” diye sordu. Partililerden coşkulu bir cevap alamayan Karacan, aynı soruyu 5 kez tekrarlayarak yeniden sordu. İstediği cevabı alamayan Karacan, Kocaeli AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a dönerek, “Kocaeli 2019 seçimlerine hazır falan değil” dedi. Son kez sorduğu sorudan coşkulu bir 'Hazırız' cevabı alan Karacan, partililerle vedalaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan il başkanlığındaki programının ardından Kocaeli’deki STK’lar olan programına katıldı.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu