KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli Turizm Derneği 2011 yılını kapattı
Kocaeli Turizm Derneği 2011 yılını kapattı
Güncel
17 Aralık 2011 Cumartesi 13:11
  • 1251
  • 0

Kocaeli Turizm Derneği 2011 yılını kapattı

Kocaeli Turizm Derneği dün Emexotel’de yapılan 2011 yılının son toplantısında, ilimizin önde gelen otel yetkilileriyle istişarelerde bulundu

Kocaeli Turizm Derneği`nin 2011 yılı son toplantısı EmexOtel`de yapıldı. Dernek başkanı Soner Kılıç`ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, ilimizin önde gelen otellerinin yetkilileri katıldı. İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, Kartepe Turizm Derneği Başkanı Orhan Bayramin, Asya Otel Müdürü Nazmi Çaycı, EmexOtel Müdürü Bekir Serin ve Teona Otel Müdürü Adil Kaplan toplantıda hazır bulundu. 2011 yılının son toplantısını yaptıklarını söyleyen Kılıç, “Sağlıklı bir ortamda yeni yıla nasıl girebiliriz, bunu konuşacağız” dedi.

 

 

EN İYİ HİZMET
İlimizin sanayinin yanında turizm bölgesi olduğunu ifade eden Zamburkan, “Kocaeli, turizmde cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Yerli ve yabancı turistlere en kaliteli hizmetin verildiğini düşünüyoruz. Vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlayabilmek önemli. Turistik tesisler her zaman bakanlık tarafından denetlenmekte ve herhangi bir olumsuzluk durumunda ceza kesilmektedir. Bu şekilde vatandaşlarımız mağdur olmaktan uzaktır” diye konuştu.

 

 

YENİ KURSLAR
Zamburkan, “Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nun bir sözü var. Kocaeli`nin sanayi ve artık turizm bölgesi olmanın yanında, bilişim kenti olarak da anılacağını söyler. Kocaeli, güzel bir coğrafyaya sahip olup, turizm bölgesi olmayı hak eden bir il. İlimiz otellerinde toplam 7 bin yatak mevcut fakat Kocaeli için bu çok az bir rakam. Oteller daha iyi hizmet vermeleri adına çalışanlar için talebe göre yeni kurslar açabilir” ifadelerini kullandı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ