KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor ve Gölcük' te elendi
Kocaelispor ve Gölcük' te elendi
Kocaelispor
18 Nisan 2010 Pazar 12:22
  • 1479
  • 11

Kocaelispor ve Gölcük' te elendi

U-17 Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden 4 takımımız şampiyonaya iyi başlayamadı. Adeta tel tel dökülen temsilcilerimizden Sultan Orhan, Kocaeli Körfezspor ilk maçlarını kaybederek elendi. Gölcük ve Kocaelispor dün veda etti

HAKEMLER KATLETTİ
Edirne Saray Otel'e üs kuran Kocaelispor, final vizesi alabilmek için Çanakkale Dardanel`in karşısına çıktı. Kıran kırana ikili mücadelelerin yaşandığı maç iyi başladı, karakolda bitti. Yüzde yüz iki penaltısı verilmeyen Kocaelispor, rakibi karşısındaki güzel futbolunun karşılığını galibiyet olarak alamadı. 2-2 biten maç, Çanakkale Dardanel`e yaradı. Stoper Abdülkerim geceyi hastanede geçirirken, yaşanan olaylar nedeniyle gece yarılarına kadar karakolda ifade verildi.

MAÇ SONUNDA ARBEDE YAŞANDI
Yüzde yüz iki penaltısı verilmeyen Kocaelispor, fizik olarak üstün olan rakibi karşısında adeta saha içerisinde 90 dakika dayak yedi. Doğan`ın attığı iki yık gol temsilcimizin final oynamasına yetmedi. Maç sonrasında ise yaşanan gerilim bir hayli yankı uyandıracak cinstendi. Futbolcular bir birlerine girerken, olayları yatıştırmak zor oldu. Abdülkerim hastanelik olurken, Edirne Emniyeti`nde her iki takım futbolcuları da saat 01.00`e kadar ifade verdi.

ÇELİK TEBRİK ETTİ
U-17 takımının Edirne`de oynadığı maçları takip eden kulüp başkanı Muammer Çelik. Genç futbolcularla gurur duyduğunu dile getirdi. U-17 takımında 4 futbolcuyu çok beğerdiğini dile getiren Muammer Çelik bu futbolcuların derhal profesyonel yapılması için talimat verdi. Yaşanan gerilimlerin ardındandan Saray Otel`e geri dönen yeşil siyahlı gençler, polise ifade vermek için gecenin ilerleyen saatlerine kadar çaba harcadı. Geceyi hastanede geçiren Abdülkerim, gündüz kafileye katıldı.

BALIKESİR SERT GELDİ
U-17 Türkiye Şampiyonası`nda Yalova Grup Merkezi`nde ilimizi temsil eden Gölcükspor şampiyonanın ilk karşılaşmasında Bursa Zaferspor karşısında ikinci yarının başlarında yediği gol ile 1-0 yenik duruma düştü. Kırmızı siyahlı ekibimiz Miraç`ın golüyle beraberliği sağlayarak şampiyonaya beraberlikle başladı. Önceki gün final vizesi alabilmek için Balıkesirspor karşısına çıkan Gölcükspor güçlü rakibi karşısında başa baş bir oyun sergilemesine rağmen 2-1 mağlup oldu ve elendi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ