KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Kocası ilgilensin diye ‘hamileyim’ dedi
Kocası ilgilensin diye ‘hamileyim’ dedi
Güncel
13 Aralık 2011 Salı 13:36
  • 11135
  • 0

Kocası ilgilensin diye ‘hamileyim’ dedi

Çayırova’da, eşinin kendisiyle ilgilenmesi için hamile olduğunu söyleyen kadının yalanı, 6 ay sonra kendisini sağlık ekiplerinin kontrole çağırmasıyla ortaya çıktı

Çayırova'da, eşinin ilgisini çekmek amacıyla “hamileyim” diyen ve sağlık ocağına hamile kaydı yaptıran genç kadının yalanı, 6 ay sonra kendisini kontrole çağıran sağlık ocağına "çocuğumu düşürdüm" demesi üzerine ortaya çıktı. Durumun polise bildirilmesi üzerine gözaltına alınan kadın, gerçeği polise verdiği ifadesinde anlattı.
 

EŞİ İLGİLENSİN DİYE
İddialara göre olay şu şekilde gelişti; Çayırova'nın Yenimahalle semtinde oturan ve dört yıllık eşinin kendisiyle yeteri kadar ilgilenmediğini düşünen 25 yaşındaki Demet Ö., kocasının ilgisini çekmek için sağlık ocağında hamile kaydı yaptırdı. Kendisinden 8 yaş büyük 33 yaşındaki eşi Ahmet Ö.'ye de hamile olduğunu söyledi. Hiç çocuğu olmayan kadın, yalanını yaklaşık 6 ay sürdürdü. Bu sayede eşinin kendisiyle daha çok zaman geçirmesini sağladı.
 

DÜŞÜRDÜM DEDİ
Demet Ö., 6 ayın sonunda sağlık ocağı çalışanlarının ‘Doğum vaktiniz yaklaşmış. Kontrolünüzü yapmamız lazım. Sağlık ocağına gelin` çağrılarına, "Çocuğu düşürdüm" cevabını verdi. Sağlık ocağı yetkilileri de bu durumu şüpheli bularak polise bildirdi. Harekete geçen ekipler, Demet Ö.'yü gözaltına aldı. İfadesinde eşinin uzun süredir kendisiyle ilgilenmediğini söyleyen kadın, bu yalanı eşinin kendisiyle daha çok ilgilenmesi için planladığını anlattı. Demet Ö., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ