KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Köfteci Niyazi 2. şubesini açtı
Köfteci Niyazi 2. şubesini açtı
Güncel
31 Ekim 2012 Çarşamba 09:00
  • 4079
  • 10

Köfteci Niyazi 2. şubesini açtı

2002 yılından bu yana Mehmet Ali Paşa’da faaliyet gösteren Köfteci Niyazi, kebap ve dünya mutfağından seçme menüleriyle Yenişehir Mahallesi’nde ikinci şubesini açtı

2002 yılından bu yana Mehmet Ali Paşa`da mütevazi bir işyerinde faaliyet gösteren Niyazi Şengöz`un sahibi olduğu Köfteci Niyazi, Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Numara 153 adresinde ikinci şubesini açtı. Daha önceki yerinde köfte üzerine menüler hazırlayan Köfteci Niyazi, büyük bir değişikliğe giderek yeni yerinde kebap menüleri ve dünya mutfağından seçme yemeklerle İzmitliler`e hizmet veriyor.

 
RESTORAN TARZI
Köfteci Niyazi`nin kurucusu Niyazi Şengöz`ün çocukları Ömer ve Necmi Şengöz kardeşler tarafından işletilen ikinci şube, her çeşit yemeğin bulunduğu bir restoran olarak faaliyet gösteriyor. İzmit`te yemek anlayışını topyekün değiştirecek olan Köfteci Niyazi`nin Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı`ndaki ikinci şubesi, en leziz yemekleriyle akıllara kazınacak.
 
ÇORBA VE SALATA
Tamamen restoran mantığıyla işletilecek olan Köfteci Niyazi`nin ikinci şubesinde menüde her gün iki çeşit çorba bulunacak. Geniş bir menü yelpazesine sahip olan Köfteci Niyazi; 7 çeşit salatası, köfteleri, döner çeşitleri, birbirinden lezzetli pideleri ve tatlılarıyla dinlere destan bir mekan olacak. Köfteci Niyazi`nin yeni yerine bir giden bir daha gitmek isteyecek.
 
KEBABA DAİR HERŞEY 
İzmit`e yeni bir anlayış getiren Köfteci Niyazi, menüsünde 19 çeşit kebaba da yer verdi. Geniş kebap menüsünde; cevizli kebap, haşhaşlı kebap, fıstıklı kebap, Mardin kebapı, müdavim kebap, beyti kebap, Alinazik kebabı, saray sarma, Niyazibey Special, domatesli kebap, patlıcanlı kebap, yoğurtlu kebap, mantarlı kebap, soğanlı kebap, Urfa ve Adana kebap, cız kebap, Agam Beğendi ve Cartlak kebabı bulunuyor.
 
DÜNYA LEZZETLERİ
Dünya mutfağını da İzmitliler`in ayağına getiren Köfteci Niyazi, Akmeşe`de kendi yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği etlerin en güzel ve lezzetli yerinden dünya mutfağına ait menüler hazırlıyor. Köfteci Niyazi`nin menüsünde Meksika soslu dana bonfile, 3 biberli bonfile, fesleğen soslu bonfile ve limon soslu dana da bulunuyor. 
 
MÜKEMMEL KAHVALTI
Yöresel ürünlerden oluşan menüsüyle İzmitliler`e kahvaltı hizmeti veren Köfteci Niyazi`de mükenmel bir sofrayla güne başlayabilirsiniz. Bal, tereyağı, sahanda yumurta, birbirinden leziz zeytinler, peynir çeşitlerinden oluşan zengin ürün yelpazasine sahip olan Köfteci Niyazi`de, kahvaltılıklar yetiştirildikleri ve yapıldıkları yörelerden özel olarak getirtiliyor. 
 
30 ARAÇLIK OTOPARK
Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Numara 153 adresinde açılan Köfteci Niyazi`nin 90 kişi kapasiteli iç mekanı bulunuyor. Burada yemek yemek isteyenler için ise restoranın arkasında 30 araçlık otopark alanı mevcut. Restoranda ayrıca cadde manzaralı camekanla kapatılmış alan da bulunuyor. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ