KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
KÖGİAD, eğitim atağına Hereke’de devam etti
KÖGİAD, eğitim atağına Hereke’de devam etti
Güncel
30 Aralık 2010 Perşembe 13:04
  • 1187
  • 0

KÖGİAD, eğitim atağına Hereke’de devam etti

Körfez GİAD, Hereke’de eğitim veren iki ilköğretim okulunu ziyaret ederek, sigorta poliçesi verdi ve ihtiyaçlarını karşıladı

Körfez Genç İşadamları Derneği (KÖGİAD) Başkanı Erdal Yavuz ile yönetim kurulu üyeleri; Caner Göçmez, Orhan Erbaş, Tarık Kır ve Recep Taşyürek eğitime destek amacıyla ‘her okula bir sigorta poliçesi` sloganıyla başlattıkları projeye Hereke`den start verdi. Hereke Kışladüzü İlköğretim Okulu ile Yukarı Hereke İlköğretim Okulu`nu ziyaret eden yöneticiler, okullara sigorta poliçesi verdi ve diğer sivil toplum kuruluşlarını da aynı duyarlılıkta hareket etmeye davet etti.

SİGORTA POLİÇESİ
KÖGİAD yöneticileri ilk ziyaretlerini Kışladüzü İlköğretim Okul'una yaparak, sigorta poliçesini okul müdürü Muhammet Çifci`ye takdim etti. Dernek başkanı Yavuz, yaptığı açıklamada özellikle imkansızlıklar içinde çabalayan Hereke okullarının daha çok ilgiye, yardıma ihtiyaç duyduklarını söyledi ve bu yüzden yardımlara buradan başladıklarını açıkladı. Yavuz, kısıtlı imkanlarla okullara yardım ettiklerini, asıl amaçlarının ise diğer sivil toplum kuruluşlarının dikkatini çekmek olduğunu dile getirdi.

PROJESİYON CİHAZI
Okul müdürü Muhammet Çifci de KÖGİAD yönetimine ve üyelerine teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Buradan ayrılarak Yukarı Hereke İlköğretim Okul'una giden KÖGİAD yönetimi, okul müdürü Yalçın Yaman tarafından karşılandı. Okulun ihtiyacı olan projeksiyon cihazını okul müdürüne takdim eden iş adamları, her zaman eğitimin ve eğitimcinin yanında olacaklarını ifade etti.
Okul müdürü Yaman ise, KÖGİAD`a teşekkür ederek, bu yardımların diğer kuruluşlara örnek olmasını diledi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ