KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
KÖGİAD’dan bayram hediyesi
KÖGİAD’dan bayram hediyesi
Güncel
13 Kasım 2010 Cumartesi 11:49
  • 826
  • 2

KÖGİAD’dan bayram hediyesi

KÖGİAD, Körfez’deki 20 ilköğretim okulunda eğitim gören 200 ihtiyaç sahibi öğrenciye bayram hediyesi olarak, kıyafet yardımında bulundu

Körfez`in en aktif derneklerinin başında gelen ve Erdal Yavuz`un başkanlığını yaptığı Körfez Genç Girişimci İş Adamları Derneği (KÖGİAD) bu yıl yine ilçedeki ilköğretim okullarında eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerin giyim ihtiyaçlarını karşıladı. Körfez`deki 20 ilköğretim okulunda yaklaşık 200 öğrencinin giyim ihtiyacını karşılayan KÖGİAD, bayram öncesi öğrencileri sevindirerek örnek bir davranışta bulundu.
 

PROTOKOLDEN İLGİ
Öğrencilere hediyeleri oda binasında düzenlenen törenle takdim edildi. Binaya 200 öğrenci sığmayacağı için iki okuldan 20 öğrenciye sembolik olarak hediyeleri verildi. Programa Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hurşit Ekinci, belediye başkan yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu ve okul müdürleri katıldı. Törende kısa bir konuşma yapan KÖGİAD Başkanı Erdal Yavuz, amaçlarının sosyal anlamda yardımlaşmak olduğunu söyledi.
 

ÖRNEK BİR DAVRANIŞ
İlçe milli eğitim müdürü Hurşit Ekinci ise yaptığı konuşmada bir öğrencinin iş hayatında başarılı olması için sadece okumakla kalmaması, aynı şekilde girişimci bir yapıya da sahip olması gerektiğini söyledi. Selahattin Kabadayıoğlu ise KÖGİAD`ın yaptığı davranışın örnek alınması gerektiğini belirterek, “Körfez`de sizin varlığınız çok önemli. Büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz. Diğer sivil toplum örgütleri de sizi örnek almalı” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ