KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Köktürk’ten vefa kahvaltısı
Köktürk’ten vefa kahvaltısı
Güncel
31 Ekim 2010 Pazar 12:40
  • 1978
  • 5

Köktürk’ten vefa kahvaltısı

Renkli kişiliğiyle tanınan eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, parti ayrımı yapmaksızın son dönem belediye meclis üyelerini ve eşlerini kahvaltıda ağırladı

Eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, son dönem belediye meclis üyeleri ile eşlerini kahvaltıda ağırladı. Yenişehir Mahallesi Demokrasi Caddesi Erenkaya Petrol yanında bulunan Özgünhan Restaurant`ta gerçekleştirilen kahvaltıya CHP`li Saddettin Kula ve 21 AKP`li eski belediye meclis üyesi katıldı. 3 CHP`li eski meclis üyesi ise şehir dışında oldukları için kahvaltıda yer almadı. Kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Köktürk, şunları söyledi:
 

BİRLİK MESAJLARI
“Zaman zaman son dönem belediye meclis üyelerimizle bir araya geliyoruz. Mazeretleri olanlar dışında tüm arkadaşlarımız burada. Hepsine teşekkür ediyorum. Herkesin dağıldığı bir ortamda bir araya gelmek hoşgörüdür, iyi niyetliliktir. Dostluklar kolay kazanılmıyor. 5 yıl birlikte görev yaptık, beldemizin kalkınması için çalıştık. Bu beraberlik devam edecek ve sık sık bir araya geleceğiz.” Köktürk`ün konuşmasının ardından meclis üyeleri ve eşleri hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ