KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Koleksiyon Mobilya’dan kadınlara özel kokteyl
Koleksiyon Mobilya’dan kadınlara özel kokteyl
Güncel
18 Aralık 2012 Salı 16:23
  • 1406
  • 0

Koleksiyon Mobilya’dan kadınlara özel kokteyl

Mehmet Tabak’ın sahibi olduğu Koleksiyon Mobilya kadınlara özel bir kokteyl düzenledi

İş yeri sahibi Mehmet Tabak`ın kızları Melike ve Şule Tabak`ın ev sahipliği yaptığı kokteyle; vali Ercan Topaca`nın eşi Sevim Topaca, AKP İl ve ilçe yöneticilerinden kadınlar, Genç İş Kadınları Derneği (GİKAD) gibi kuruluşların yanı sıra birçok iş kadını da katıldı.

 
SOHBET ETTİLER
Melike ve Şule Tabak`ın davetiyle iş kadınları Koleksiyon Mobilya`da bir araya gelerek hem tanışma hem de sohbet etme şansı buldu. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği kokteylde Sevim Topaca, iş kadınlarıyla birlikte bol bol sohbet etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen kokteylde kanepeler, kuru pastalar çay ve diğer içecekler ikram edildi. 
 
GELENEKSELLEŞECEK
Kokteylin amacının yeni yıla tanışıp kaynaşarak güzel temennilerle girmek olduğunu belirten Melike Tabak, “Kutlamalar değerlidir, mutluluğa yönelim, yaşam severliktir. Kutlamanın ortamı zerafet ve süslemelerle doludur. Bizler bu mutlu kutlamalarınız için tasarımlar yapıyor ve siz bayanlara sunuyoruz” dedi. Tabak, bayanlara özel gerçekleşen bu kokteyllerin geleneksel olarak devam edeceğini de sözlerine ekledi. Günün sonunda bayanlara çay bardakları hediye edildi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ