KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük DP yetkilendi
Gölcük DP yetkilendi
Siyaset
15 Nisan 2010 Perşembe 15:47
  • 1094
  • 17

Gölcük DP yetkilendi

Eski İhsaniye Belediye Başkanı Ahmet Levent’in başkanlık yaptığı DP Gölcük İlçe Yönetimi, yetki belgesini il başkanı Ercüment Şahin ve GİK üyesi Sefer Ekşi’nin elinden aldı

Demokrat Parti İl Yönetim Kurulu haftalık toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi. Gölcük ilçe başkanı Ahmet Levent`e yetki belgesinin verildiği toplantıda ayrıca eski ANAP kurucu merkez ilçe başkanı Naci Özman, Gölcük eski belediye meclis üyesi Mehmet Beşbıçak ve eski AP`de 1977 yılında gençlik kolları başkanlığı yapan Erkan Güloğlu gerçekleştirilen törenle üyeliklerini tazeledi. İl yöneticilerinin tam kadro hazır bulunduğu toplantıya GİK üyesi Sefer Ekşi de katıldı.

KIRAT ŞAHLANACAK
Toplantıda ilk söz alan Gölcük ilçe başkanı Ahmet Levent oldu. İlçede yeni yönetimin kurulduğu ve 2011 genel seçimleri için çalışmaların başladığını belirten Levent, “İlçe yönetimimizde her yaştan, her kesimden, Gölcük`ü tanıyan kişiler var. Son süratla çalışacağız. Kırat şahlanacak, Türkiye demokrasiyle buluşacak. Biz, bu görevi başarmak için talip olduk” dedi. İl başkanı Ercüment Şahin ise akabinde söz alarak şöyle konuştu; “Son haftalarda sizlerin de şahit olduğu gibi DP`ye katılımlar oluyor. Türkiye`nin DP`ye ihtiyacı var.

YÜZDE 20 OY ALIRIZ
Biz iktidara gelirsek Türkiye`nin yüzü gülecek. Bizim barajla bir sıkıntımız yok. İlk genel seçimlerde DP, yüzde 20 ile barajı geçecek. Türkiye`nin DP`ye ihtiyacı var.” Sefer Ekşi de burada yaptığı konuşmada, “DP olarak büyük bir hızla yol alıyoruz. Kocaeli tüm teşkilatları ANAP ve DP olarak birleştirdi. Teşkilatlanmalarımızı tamamladık. Erken seçimi DP olarak hazır şekilde bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ