KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Konuklarına enfes bir sofra kurdular
Konuklarına enfes bir sofra kurdular
Güncel
01 Aralık 2012 Cumartesi 16:20
  • 1347
  • 0

Konuklarına enfes bir sofra kurdular

Remzi Sarman ve Serpil Sarman çifti, Kocaeli Rumeli Balkan Platformu’nu kahvaltıda ağırladı. Sarman ailesi, 5 çeşit börekle konuklarına enfes bir sofra kurdu

Kartepe Av Doğa Alışveriş Merkezi (AVM) ile Sar Güvenlik Şirketi`nin sahibi Remzi Sarman, Kocaeli`de yaşayan Rumeli ve Balkan Toplumunun önde gelen isimlerinin buluştuğu 11. geleneksel buluşmasında Kocaeli Rumeli Balkan Platformu`nu ağırladı. Kocaeli eski Milletvekili İsmail Kalkandelen`in onur konuğu olduğu toplantıda Remzi Sarman ve eşi Serpil Sarman, hemşerilerini 5 çeşit börekle ağırlayarak enfes bir sofra kurdu.

 
İLGİ GÖSTERDİLER
11. geleneksel organizasyona iş adamı ve siyasetçi Adnan Metin öncülük etti. Balkan Rumeli Sanayici ve İşadamları Derneği (BALKANSİAD) Başkanı Adnan Vardarlı`nın da katılarak yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdiği buluşmada Kocaeli Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Öztürk, eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice de hazır bulundu.
 
YOĞUN KATILIM
Rumeli, Balkan ve Batı Trakya kökenli isimler; Prof. Dr. Recep Tarı, Süleyman Dal, Bülent Karagöz, Nezir Şengöz, Hasan Ayaz, Necmettin Kahraman, Halil Dokuzlar, Mehmet Yıldızhan, Cafer Kozluca, Tuncay Şengöz, İsmet Ramazan Öztüre, Ahmet Şengöz, Selçuk Koç, Gürcan Karakoç,Tahir Akman, Doğan Aydın, Murat Demir, Mustafa Kemal Beşer, Murat Yoldaş, Mahmut Yıldız ve Süleyman Durak geleneksel buluşmaya katıldı. 
 
ACİL ŞİFA DİLEDİLER
Remzi ve Serpil Sarman`ın kahvaltıda ağırladığı Rumeli ve Balkan Platformu Üyeleri, geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirerek Gebze Medical Park Hastanesi yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren İzmit Rumeli Türkleri Derneği Başkanı Sinan Balkan`a da acil şifalar dileğinde bulundu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ