KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Körfez Balkan Türkleri görev dağılımı yaptı
Körfez Balkan Türkleri görev dağılımı yaptı
Güncel
20 Aralık 2011 Salı 17:46
  • 1016
  • 0

Körfez Balkan Türkleri görev dağılımı yaptı

Körfez Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği, kongreden sonraki ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlhan Topaloğlu başkanlığındaki dernek yönetimi, görev dağılımını yaptı

Körfez Balkan Türkleri Derneği`nin yeni yönetim kurulu, 27 Kasım Pazar günü yapılan kongre sonrası görev dağılımı yapmak ve yeni dönemde yapılacak olan çalışmaları görüşmek amacıyla dernek binasında bir araya geldi. Derneğin 5. olağan kongresinde yeniden dernek başkanlığına seçilen İlhan Topaloğlu, yoğun bir çalışma döneminin kendilerini beklediğini söyledi.

 

 

GÜÇLÜ BİR DERNEK
Topaloğlu, “Önümüze koyduğumuz hedefleri tek tek hayata geçirerek üyelerine her daim katkı sunabilen güçlü ve saygın bir dernek olacağız” dedi. Toplaoğlu yaptığı görev dağılımında, teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcısı Servet Çakıcı, sosyal ve kültürel işlerden sorumlu başkan yardımcısı Merdan Özgür, mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı Sinan Aydemir, sekreter Turgay Çap, Yönetim kurulu üyeleri ise Osman Çakır, Sezcan Arısever, Salih Değirmencioğlu oldu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ