KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Körfez Baltürklüler Dilşeker ile coştu
Körfez Baltürklüler Dilşeker ile coştu
Güncel
23 Aralık 2011 Cuma 11:55
  • 1259
  • 0

Körfez Baltürklüler Dilşeker ile coştu

Balkan Türkleri Derneği Körfez Şubesi’nin ev sahipliğinde düzenlene birlik ve beraberlik gecesinde hemşehriler sanatçı Pınar Dilşeker’in şarkılarıyla coştu

Kısa adı Bal-Türk olan Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Körfez Şubesi dayanışma gecesinde bir araya geldi. Balkan göçmeni ünlü şarkıcı Pınar Dilşeker`in şarkılarıyla coşan dernek üyeleri eğlenceli bir gece geçirdi. İlhan Topaloğlu başkanlığındaki derneğin Derince Tanyıldız Düğün Salonu`nda düzenlediği ‘birlik ve beraberlik gecesi`ne yoğun katılım yaşandı.

 

 

UNUTULMAZ AKŞAM
Geceye, aileleriyle birlikte katılan Balkan kökenli dernek üyeleri, Pınar Dilşeker`in söylediği şarkılarla unutulmaz anlar yaşadı. Geceye; Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Bal-Türk Genel Başkanı Bayram Çolakoğlu, Bursa Bal-Göç Federasyonu Başkan Vekili Nizamettin Yumurtacı, derneğin şube başkanları, Kartal Balkanlar Dernek Başkanı Olcay Özgön de katıldı.

 

 

ARMAĞAN DAĞITILDI
Bulgaristan Türk Partisi Halk ve Özgürlük Hareket Şumlu Milletvekili Çetin Kazak, Filibe milletvekili Tuncay Naim, Blagoevgrad milletvekili Musa Palev, Körfez CHP İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz`ın da yer aldığı gecede pist bir an olsun boş kalmadı. Eğlenceli akşamda konuklara günün anısına çeşitli armağanların dağıtıldı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ