KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Körfez Belediyesi daireleri satışa çıkardı
Körfez Belediyesi daireleri satışa çıkardı
Güncel
Nabi Yazıcı
24 Haziran 2019 Pazartesi 16:33
  • 3540
  • 0

Körfez Belediyesi daireleri satışa çıkardı

Körfez Belediyesi tarafından İlimtepe Konutlarında bulunan, mülkiyeti belediyeye ait 10 daire satışa çıkıyor.

Söz konusu dairelerin 9 tanesi 3+1 daireler. 148 metrekarelik 3+1 dairelerin fiyatları ise 101 bin TL ile 110 bin TL arasında değişiyor. Tek 2+1 daire ise 102 metrekare. Bu daire için belirlenen muhammen bedel 86 bin TL.

ÖNEMLİ UYARI

Körfez Belediyesi tarafından satışa çıkarılacak bu dairelerin ihalesi 3 Temmuz Çarşamba günü saat 14:00’te gerçekleştirilecek. Belediyenin encümen salonunda gerçekleştirilen ihale öncesinde isteklilerin önemli bir uyarıyı dikkate alması gerekiyor. Dairelerden satın almak isteyen vatandaşlar, en geç 2 Temmuz Salı günü saat 15:00’e kadar belediyenin Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne başvuru ve teklifini teslim etmesi gerekiyor.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ