Kocaeli Zirve
Körfez Belediyesi Kudüs’e iftariye gönderdi
Körfez Belediyesi Kudüs’e iftariye gönderdi
Güncel
Nabi Yazıcı
13 Haziran 2018 Çarşamba 11:36
  • 1984
  • 0

Körfez Belediyesi Kudüs’e iftariye gönderdi

Körfez Belediyesi Ramazan ayı başından bu yana 10 ayrı mahallede halk iftarları vererek, binlerce insanın bir arada oruç açmasını sağladı.

İftar konusunda bu sene bir yenilik yaparak sınır ötesine de ulaşan Körfez Belediyesi, Kudüs’e iftarlık yemek göndererek, burada ki Müslümanlara yardım elin uzattı.

Körfez Belediyesi tarafından hazırlatılan iftar yemekleri Mirasımız Kudüs’te İftar adlı düzenlemeyle, yardım dernekleri vasıtasıyla burada ki yüzlerce Müslüman’a ulaştırıldı.

 

En kalabalık iftar

Öte yandan Ramazan ayının son iftarı Güney ve Barbaros Mahallelerinin birleştirilmesiyle Tütünçiftlik Belediye Kültür Merkezi önün de gerçekleşti.

Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı iftar, kurulan masa sayısı ve katılımıyla en kalabalık halk iftarı oldu. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ile yönetiminin de katıldığı iftarla birlikte 2018 yılı halk iftarlar zinciri tamamlanmış oldu.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ