KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Körfez Belediyesi’nde TİS görüşmeleri başladı
Körfez Belediyesi’nde TİS görüşmeleri başladı
Güncel
23 Aralık 2011 Cuma 12:18
  • 1102
  • 0

Körfez Belediyesi’nde TİS görüşmeleri başladı

Körfez Belediyesinde çalışan 137 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi başladı. Görüşmelerinin ilk oturumunda 50 idari madde de anlaşma sağlandı

Körfez Belediyesi`nde çalışan 137 işçi için toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başladı. Görüşmeye; işveren adına Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Musa Yüksel, yazı işleri müdürü Osman Yurt, Yerel-Sen Genel Sekreteri Mümtaz Uzun, uzmanlar Mete Bilgin ve Hasan Tenlik, Belediye-İş Sendikası Şube Başkanı Osman Şar, başkan yardımcısı Ersin Çöpoğlu, ve temsilciler katıldı. Taraflar, toplam 60 maddeden oluşan, sözleşme taslağıyla ilgili görüşmelerine 06 Ocak`ta devam edecek. 
 

TEŞEKKÜR ETTİ
Açıklama yapan şube başkanı Osman Şar, “29 Mart 2009 yerel seçimlerinden sonra Hereke Belediyesi`nden, Körfez Belediyesi`ne devredilen üyelerimizin yüklü miktarda alacaklarının ödenmesi ve sözleşmelerin masada bitirilmesi konusunda geçmiş dönemlerde özverili ve hassas davranan belediye başkanımız Yunus Pehlivan` a teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de aynı güzelliklerin yaşanacağına inanıyorum. Üyelerimizin beklentilerini karşılayacak sorumluluk içinde çalışıyoruz. Sözleşme şimdiden tüm çalışanlara hayırlı olsun” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ