KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9483 TL
  • 6.5689 TL
  • 7.8021 TL
Kocaeli Zirve
Körfez vatandaşı istedi, yollar bakıma alındı
Körfez vatandaşı istedi, yollar bakıma alındı
Güncel
05 Aralık 2019 Perşembe 17:37

Körfez vatandaşı istedi, yollar bakıma alındı

Körfez Belediyesi, deforme olan, vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda başlattığı asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Körfez’de yollar kış bakımına alındı. Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirlenen program dâhilinde ilçedeki bozulan yolları belirleyerek onarıma alıyor. Kent genelinde yapılan yol iyileştirme çalışmaları kapsamında, asfalt yama ekipleri kullanımdan dolayı bozulan güzergâhlarda yol iyileştirme düzenlemelerinde bulunuyor. Bu kapsamda ekipler Fatih Mahallesi Buket Sokak, Mimar Sinan Mahallesi Manolya, Mert, Saygın ve Çaldıran Sokak, Esentepe Mahallesi Abdülhamithan Caddesi, Süleyman Sokak ve Hamit Kaplan Bulvarı’nda asfalt yama çalışması yaptı.

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde parke bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşlardan gelen talepler ve ekipler tarafından tespit edilen noktalara anında müdahalede bulunuluyor. Ekipler son olarak Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde çalışma yürüttü.
Ekipler ayrıca ilçe genelinde parke bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler son olarak Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Körfez Kent 1. ve 4. Etap ortasında kalan bölümde kaldırım ve parke çalışması yaptı.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Kasım demir

Geçen yıl deyilmiydi bu çalışmalar

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ