KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de çek-çek operasyonu
Körfez’de çek-çek operasyonu
Güncel
Nabi Yazıcı
29 Mayıs 2019 Çarşamba 20:08
  • 2096
  • 1

Körfez’de çek-çek operasyonu

Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların trafiği olumsuz etkilemesi nedeniyle yaptığın şikayetler doğrultusunda ilçede ki çek-çek motosikletler ve abart egzoslu araçlar üzerinde uygulama gerçekleştirdi.

Saat 12.00 ile 15.00 arasında gerçekleşen uygulamada, bu araçlar tarafından kullanılan ana noktalar üzerinde ekipler önlem aldılar. Yapılan eşzamanlı uygulama sonrasında kontrol edilen motosikletlerin büyük bölümü bağlanırken, 7 bin lira da para cezası yazıldı. Ceza kesilen araçlar arasında sigortasız, muayenesiz araçlar ve ehliyetsiz sürücüler yer aldı. Bağlanan çek-çek motosikletlerin gerekli incelemelerinin yapılmasından sonra işlemlerin sonuçlandırılacağı belirtildi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Ahmet aga

Tebrikler inşallah uygulamalariniz devam eder.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Körfez İlçe  Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kaymakamlık Hizmet Binası çevresinde yaşayan ve yaz ayları ile birlikte yavruları çıkmaya başlayan, koruma altında k Kırlangıçlar başta olmak üzere kuşların korunması ve rahatlıkla yuva bulmaları için çamlık alana yuvalar bırakıldı. Kaymakamlık Hizmet Binası’nın Doğusunda yer alan çamlık alana bırakılan yuvaların, yabani hayatın önemli bir parçası olan kuşların üremesi ve korunmasında önemli rol oynayacağı açıklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ