KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Karabük hazırlıkları başladı
Karabük hazırlıkları başladı
Kocaelispor
14 Nisan 2010 Çarşamba 15:58
  • 1179
  • 0

Karabük hazırlıkları başladı

Bank Asya 1. Ligi’nin 31. haftasında lider Kardemir Karabükspor’a konuk olacak olan Kocaelispor, bu müsabakanın hazırlıklarını yaptığı tek çalışmayla sürdürdü. Yeşil siyahlılarda futbolcuların moralsizlikleri dikkat çekti

DEMİRBAKAN KATILMADI
Kocaelispor, KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde bir araya gelerek, bir günlük izini bitirdi, çalışmalara başladı. Kocaelispor ilk gün çalışmalarını hafif bir tempoda sürdürdü. Teknik direktör Coşkun Demirbakan`ın izinli olduğundan dolayı Kocaelispor`un yardımcı antrenörü Soner Alp takımı çalıştırdı. Yeşil siyahlılar haftanın ilk çalışmasına düz koşu, açma germe ve 5-2 çalışmaları yaparak başladı. Kaleciler Metin Erol ve Serkan Demirol ise takımdan ayrı kaleci antrenörü İsmail Güney gözetiminde çalıştı.

KADRO 23 FUTBOLCUYA DÜŞTÜ
Hafta sonunda Kardemir Karabükspor maçına çıkacak olan Kocaelispor`da sakatlıkları süren ve izinli futbolcuların haricinde 21 futbolcu haftanın ilk çalışmasına katıldı. Antrenmana Kaleciler Metin Erol, Serkan Demirol`un yanı sıra Serdar Topraktepe, Ercan Ağaçe, Aydın Yıldırım, Levent Kartop, Murat Hacıoğlu, Erkan Sağlık, Erhan Yılmaz, Uğur Yasan, Cem Sinan Vergül, Tevfik Altındağ, Sherıff Suma, Davit Lounhoungou, Orhan Alemdar, Ali Cansun, Yunus İlgen, Onur Alkan, Onur Türk, Uğur Durmuş, Samet Katanalp, Mehmet Öztonga ve Gökhan Meral katıldı.

KIRAN KIRANA MÜCADELE
Kocaelispor önceki günkü çalışmalarının son kısmında ikili çabukluk ve dayanıklılık ve şut çalışmaları yaparak hazırlıklarını sürdürürken, yardımcı antrenör Soner Alp eşliğinde yapılan antrenmanda, büyük bir istek vardı. Toplu çalışmaları yandan izleyen teknik direktör Coşkun Demirbakan futbolcuların analizini yaptı. Kocaelisporlu futbolcular ilk günün çalışmasının son kısmında yarım saha ters top çalışmaları yaparak hazırlanırken, bu çalışmalarda devamlılık ve çabukluk çalışmaları da yaptı.

EKSİKLER ÇOĞALMAYA BAŞLADI
Kocaelispor`da sakatlığı bir bilmeceye dönen Hamza Mutlu, ortalıkta görünmüyor. Kocaelispor`un sakatlık bilançosunda, Bilal Turgut, Adem Çalık, Emrah Kol, Damir Yüksel yer aldı. Antrenmana katılmayan Ali Çamdalı ve Atahan Menekşe izinli olarak Kardemir Karabükspor ilk çalışmalarına katılmayan isimler oldu. Ali Çamdalı, Almanya`daki ailesinin yanında gittiği bildirilirken, Atahan Menekşe ise çocuğunun ateşlenmesi dolayısıyla ilk gün çalışmalarına katılmadığı öğrenildi. Adem Çalık`ın dizindeki sorundan dolayı ameliyat olabileceği belirtilirken, iki gün içinde durumu netlik kazanacak.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ