KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de temmuz ayı meclisi yapıldı
Körfez’de temmuz ayı meclisi yapıldı
Güncel
Nabi Yazıcı
06 Temmuz 2019 Cumartesi 10:17
  • 1019
  • 0

Körfez’de temmuz ayı meclisi yapıldı

Körfez Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Şener Söğüt’ün başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, 7 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanırken, dilek ve temenniler kısmında da meclis üyeleri söz aldı, talep ve önerilerini aktardı. Toplantıda, 11 gündem maddesi tek tek görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda konuşan Başkan Şener Söğüt, devam eden projeler hakkında bilgiler aktardı.

İLİMTEPE İÇİN ÖNEMLİ PROJE

Toplantıda Güney Mahallesi’nde sürücü kursları tarafından trafik eğitim pisti olarak kullanılan alanın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsisi konusunda komisyon raporu oy birliği ile kabul edildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde hayata geçirilecek olan ‘Hayatın İçindeyim’ projesi kapsamında İlimtepe’deki yerin de 10 yıllığına tahsis edilmesi kararlaştırıldı.

ÇAMLITEPE’YE ATM İÇİN TAHSİS

Ayrıca Çamlıtepe Mahallesi’nde özellikle emekli vatandaşların talepleri sonrasında Ziraat Bankası tarafından bölgeye ATM koyulması noktasında yapılan görüşmeler sonrası yer tahsisi de meclise geldi. Muhtarlık binasının hemen yanındaki alanda ATM için alanın bedelsiz tahsisi de oy birliği ile kabul edildi. Tüm maddeler tek tek görüşülerek karara bağlanırken, meclis üyeleri tarafından dilek temenniler kısmında yöneltilen sorular da Başkan Şener Söğüt tarafından tek tek cevaplandı.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ