KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’e yeni tat geldi
Körfez’e yeni tat geldi
Güncel
Nabi Yazıcı
03 Nisan 2019 Çarşamba 13:58
  • 3669
  • 1

Körfez’e yeni tat geldi

Körfez’de bir ekmek fırını hizmet ağını genişletmeye başladı. Kocaeli’nde bulunmayan bir lokma çeşidini yaptığı yatırımla ilçeye kazandıran Hakkı Çakır, içi dolgulu ve çikolatalı lokma ile halka yeni damak tadı sundu.

İçi çikolata ve krema ile doldurulup, dışına da çeşitli çikolata sosları ve parçacıklarla süsleme yapılarak sunulan lokmalar vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Hakkı Çakır, esnaflık ve ticarette yenilenmenin çok önemli olduğunu belirterek, “Halkımıza yeni bir tat sunmak istedik, yapıldığı yerlerde çok beğenilen bu lokma çeşidini yatırım yaparak Körfez’e kazandırdık. Önümüzdeki günlerde yeni şubelerle bu tadı değişik noktalarda da halkımıza arz edeceğiz” dedi. Tütünçiftlik Ağadere Caddesi’nde Yetişal Unlu Mamüller de satılan sade ve çikolatalı lokma çeşitleri fiyatı ve tadıyla da halk tarafından beğeniliyor.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: recep yildirim

hayirli isler,bol kazanclar

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ