KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’e yeni tat geldi
Körfez’e yeni tat geldi
Güncel
Nabi Yazıcı
03 Nisan 2019 Çarşamba 13:58
  • 3321
  • 1

Körfez’e yeni tat geldi

Körfez’de bir ekmek fırını hizmet ağını genişletmeye başladı. Kocaeli’nde bulunmayan bir lokma çeşidini yaptığı yatırımla ilçeye kazandıran Hakkı Çakır, içi dolgulu ve çikolatalı lokma ile halka yeni damak tadı sundu.

İçi çikolata ve krema ile doldurulup, dışına da çeşitli çikolata sosları ve parçacıklarla süsleme yapılarak sunulan lokmalar vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Hakkı Çakır, esnaflık ve ticarette yenilenmenin çok önemli olduğunu belirterek, “Halkımıza yeni bir tat sunmak istedik, yapıldığı yerlerde çok beğenilen bu lokma çeşidini yatırım yaparak Körfez’e kazandırdık. Önümüzdeki günlerde yeni şubelerle bu tadı değişik noktalarda da halkımıza arz edeceğiz” dedi. Tütünçiftlik Ağadere Caddesi’nde Yetişal Unlu Mamüller de satılan sade ve çikolatalı lokma çeşitleri fiyatı ve tadıyla da halk tarafından beğeniliyor.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: recep yildirim

hayirli isler,bol kazanclar

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Kocaeli iş dünyası, ticaretin itici gücü  ‘Kefalet sigortasıyla’ tanıştı

Kocaeli iş dünyası, ticaretin itici gücü ‘Kefalet sigortasıyla’ tanıştı

Kocaeli Ticaret Odası’nın, Quick Sigorta işbirliğiyle düzenlediği Finansal Sigortalar Toplantısı’nda, Kocaeli iş dünyası özellikle özel sektörün teminat ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hayata geçirilen ‘Kefalet Sigortası’yla tanıştı. Türkiye’de bir ilk olarak firmalar ihalelere katılırken teminat mektubu yerine Quick Sigorta Kefalet Sigortası kapsamında düzenlenen kefalet senetlerini sunabiliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ