KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Korganlılar Ayaz’dan memnun
Korganlılar Ayaz’dan memnun
Güncel
11 Aralık 2011 Pazar 15:52
  • 3223
  • 0

Korganlılar Ayaz’dan memnun

Kocaeli Korganlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Başiskle Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden ve başkan Hüseyin Ayaz’dan çok memnun

Yunus Şener`in başkanlığını yaptığı Kocaeli Korganlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ilçe protokolüyle kahvaltıda buluştu. Dernek lokalinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya; Başiskele Kaymakamı Ali Partal, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AKP Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Mehmet Kesen ile destek hizmetleri idare şefi Hasan Bostan katıldı. Etkinlikte dernek yönetimi adına Sami Uçar, Başkan Hüseyin Ayaz`a yağtığı hizmetlerden ötürü plaket takdim etti.

 

 

HERZAMAN YANIMIZDA
Karadenizliler Mahallesi Ordulular Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Korganlılar Derneği`nin programına üyeler de büyük ilgi gösterdi. Açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Yunus Şener, “Burada yeni kaymakamımızla tanışmak ve yapılan hizmetlerden söz etmek için toplandık. Bizler başkanımız Hüseyin Ayaz`ın yaptığı tüm hizmetlerinden çok memnunuz. Bize verdiği sözlerin hepsini yerine getirdi. Kendisini her zaman yanımızda hissettik” diyerek plaketini verdi.

 

 

TEŞÜKKÜR ETTİ
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Bizim görevimiz halkımıza hizmet etmek. Eksik olan hizmet bizimdir, fazlası yine halkın hakkıdır. Belediyecilik tamamen insan odaklı bir çalışmadır. Halkımızın mutlu olması bizleri daha da heyecanlandırıyor. Karadenizliler Mahallesi`nde çok güzel bir cadde yaptık. Başta Büyükşehir Belediyesi olmak tüm ekiplerimize ben de teşekkür ederim” dedi. 

 

 

EMİN ELLERDE
Başkan Ayaz, “Sayın kaymakamımızla göreve geldiği üç buçuk aydan bu yana uyum içinde çalışıyoruz. Birlikte hareket ederek ilçenin her noktasına gücümüz yettiği kadar yetişmeye çalışıyoruz. Burası önemli bir mahallemiz. Çünkü sürekli ve hızlı bir şekilde gelişiyor ve güzelleşiyor. Şuna inanın emanet emin ellerde. Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için bire beş katarak çalıyoruz” diye konuştu. Ayaz, konuşmasının sonunda bölgeye yapılan hizmetlerden tek tek söz etti.

 

 

HİZMET HER YERDE
Başiskele Kaymakam Ali Partal da yaptığı konuşmada, “Kaymakamlık görevinin üç yılını Korgan`da yaptım. Korgan`ı çok sevdim. İki yıllık süremi üç yıla uzattım. Bugün de burada sizlerle olmaktan inanın çok mutluyum. Belediyemiz ilçenin her noktasına hizmet götürüyor. Karadenizliler Mahallesi`ne de önemli hizmetler yapıldı. Bundan sonra da belediyemizle ile birlikte bölgemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi ve ardından Karadenizliler Mahallesi`ne yapılan cami derneği sosyal hizmet binasında bir takım incelemler yaptı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ