KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Korkmaz Oto yeni yerinde
Korkmaz Oto yeni yerinde
Güncel
23 Aralık 2012 Pazar 11:33
  • 1289
  • 0

Korkmaz Oto yeni yerinde

Yeni yerine taşınan Korkmaz Oto Hasar Onarım Merkezi, Gölcük yolu üzeri Vezirçiftliği mevkiinde Otto Zenith Bayiliği’yle hizmet veriyor
Zafer Korkmaz`ın sahibi olduğu, Yeni Gölcük Yolu üzeri Vezirçiftliği mevkiindeki yeni yerinde faaliyet gösteren Korkmaz Oto, Otto Zenith Bayiliği`yle hizmet veriyor. Teknik-bakım onarım, kaporta-boya, göçük düzeltme, döşeme, boya tamiri, cam tamiri ve estetik maksi onarım gibi hizmetlerin yanı sıra yedek parça satışının da yapıldığı Otto Zenith, önümüzdeki günlerde kış lastiklerinin satışına da başlayacak.  
 
SORUN BIRAKMIYOR
Korkmaz Oto`da, araçla ilgili her türlü soruna çözüm bulmanız mümkün. Alanlarında eğitimli ve tecrübeli personelin görev yaptığı Otto Zenith, Yeni Gölcük Yolu Vezirçiftliği mevkiinde bulunan geniş alanda 7 gün 24 saat hizmet veriyor.  
 
ÖZEL ŞOK FİYATLAR!
Yeni yerine geçen Korkmaz Oto, açılışına özel indirim bir kampanyası da başlattı. Bu kampanyada; motor yağı 10x40 4 litre yag filtresi, hava filtresi, polen filtresi 95 TL, boya mükemmelleştirme ise 80 TL olarak satışa sunuldu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ