KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
KOSİAD yeni yılı erken kutladı
KOSİAD yeni yılı erken kutladı
Güncel
21 Aralık 2012 Cuma 13:56
  • 895
  • 3

KOSİAD yeni yılı erken kutladı

Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği üyeleri, yeni yıla sayılı günler kala 2012’ye coşkulu bir şekilde veda etti
Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOSİAD) üyeleri, yeni yıla bir hafta kala kendi aralarında bir kutlama yaparak 2012`yi coşkulu bir şekilde uğurladı. Well Born Luxury Hotel`de KOSİAD Başkanı Yücehan Öztüre ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen yeni yıl kutlamasına Kocaeli Sanayiciler Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu`nun yanı sıra üyeler ve eşleri de katıldı. Bayanların şıklıkta adeta birbirleriyle yarıştığı geceye katılan bayanlara gül hediye edildi. 
 
UMUT YILI 
Dernek başkanı Öztüre, “2012 genel anlamda Dünya`daki global krizden kaynaklanan sebeplerle oldukça olumsuz geçti. Avrupa`da hüküm süren egemen borç krizi ve ABD`de yaklaşan mali uçurum tehlikesiyle 2013 yılı hakkında da çok pozitif düşünmemizi engellemektedir. Türkiye 2012 senesinde dünyaya nispeten daha iyi bir performans sergiledi. 2013 yılının Türkiye için bir umut yılı olacağına inancım tamdır” dedi. 
 
İŞBİRLİĞİ
Sivil toplum örgütlerinin en önemli rolü tek başına yapamadığımız veya zaman bulamadığımız konularda önümüzü açmalarıdır. Kentimizin en eski ve en köklü derneklerinden KOSİAD bu görevi layıkıyla yapabilecek güçtedir. Bu gücün en önemli kaynağı sizlersiniz” diye konuştu. KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ise KOSİAD`la iş birliği içerisinde olduklarını ifade ederek herkesin yeni yılını kutladı. 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ