KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Köşker başarıyı ödüllendirecek
Köşker başarıyı ödüllendirecek
Güncel
19 Ekim 2009 Pazartesi 14:17
  • 603
  • 0

Köşker başarıyı ödüllendirecek

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, belediye birim müdürleriyle yaptığı toplantıda başarılı personeli ödüllendireceğini söyledi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, belediye birim müdürleriyle yaptığı aylık performans toplantısında yaptığı konuşmada Gebze Belediyesi`nin Kocaeli genelinde en tecrübeli ve en başarıl belediye olduğunu belirterek, “Tecrübeli, profesyonel bir ekibiz. Ancak daha başarılı olmalıyız. Başarılı olmanız için her türlü imkanı size sunacağız. Önünüzü açacağız. Başarılı birimleri ödüllendireceğiz” dedi.
 

ÖNCE KAHVALTI
Eskihisar Sakızağacı Parkı`nda daire başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile önce birlikte kahvaltı eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker`e, daha sonra Osman Hamdi Bey Müzesi`ndeki toplantı salonunda birim müdürlerin aylık performans verilerinin yer aldığı bir sunum yapıldı. Aylık performans değerlendirme toplantısına Başkan Köşker ile birlikte başkan yardımcıları Yunus Tekin, S. Mehmet Külte ve Ahmet Kısbet, başkan danışmanı Şakir Bitmez ve daire müdürleri katıldı.
 

EN İYİLER ARASINA
Gebze Belediyesi`nin Kocaeli genelinde en tecrübeli ve en başarılı belediye olduğunu belirten Başkan Köşker, “Başarılıyız, ancak daha başarılı olmalıyız. Profesyonel bir ekibimiz var. Gerek kurumsal anlamda, gerekse hizmet üretiminde Türkiye`de en başarılı belediyeler arasına girmeliyiz. İnsanlar bizden çok şey bekliyor. Başarılı olmanız için her türlü imkanı size sunacağız. Önünüzü açacağız. En başarılı birimlerimizi ödüllendireceğiz. Bizler yönetim olarak her türlü öneriye, düşünceye açığız” diye konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ